Miodan Hakkında

İlk e ticaret tecrübemize 2012 yılında giyim üzerine başladık. Firmamızın gelişmesi ile müşterilerimizin ve rakiplerimizin sıkıntılarını farkettik. Müşterilerimizin satıcılara olan güvensizlikleri çok belirgindi. En temel nedenlerden biri ürünlerin görsel ile uyumsuz olması ve kalitesi. Bu durumlar karşısında satıcıların tavırları güvensizliğe neden oluyordu.  Bununla öncelikle müşterilerimiz sonra bayilerimizin güven ortamında alış veriş yapabileceği sanal pazarımızı yaratmaya karar verdik.

Firmamız çalışma ekibimizle birlikte müşterilerimizin sadakat ve güvenini kazanmak için 2018 tarihinde çalışmalara başladık. Bayilerimizi özenle seçip güven duygusunun önemini anlattık. Marka anlaşmalarımız ve anlaşmalı firmalarımızla sizlere En uygun fiyatlar ile güven ortamında alışveriş için hazırız.

yanımızda olan, müşteri ve bayi temsilcilerimize, kategori ekibimize, canlı destek ekibimize, avukatlarımıza, reklamlarımız için yardımcı olan ajansımıza teşekkürler. 

Sağladığımız bu güven ortamı ile kısa zamanda dünya çapında marka olmak için sürekli çalışmaya ve gelişmeye devam edeceğiz.